Nasze usługi

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW

wykrywanie podsłuchow lublin

Nasze usługi

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW


Wstępna wycena usługJeżeli będzie wykonywana dodatkowo ekspertyza z opisem dla telefonów i komputerów to koszt wzrasta o dodatkowe 800 zł netto


Suma nettoPLN

Wykrywanie Podsłuchów – Jest jednym z wyrafinowanych narzędzi stosowanych przez nieuczciwą konkurencję do wykradania tajemnic zarówno dużych korporacji, jak i małych firm są urządzenia podsłuchowe. Profesjonalne usługi wykrywania podsłuchów zarówno w pomieszczeniach firmowych, służbowych samochodach, jak i w prywatnych domach powinny być wykonane z należytą dbałością. Nasi specjaliści wykryją każdy rodzaj urządzeń podsłuchowych: analogowych lub cyfrowych, aktywnych oraz pozostających w stanie uśpienia.

Wykrywanie Podsłuchów czy też inaczej Badanie Antypodsłuchowe to technika zarezerwowana tylko dla doświadczonych firm:

Poczucie bezpieczeństwa jest niezwykle istotnym czynnikiem pozwalającym na dynamiczny rozwój firm i instytucji. We współczesnym świecie dostępnych jest wiele technik inwigilacji, które burzą spokój niezbędny do wzmocnienia pozycji przedsiębiorstwa na rynku.

Dzięki nowoczesnym urządzeniom, technikom i metodom, z których korzystamy, a także posiadanemu doświadczeniu zrealizujemy każde powierzone nam zlecenie. Jesteśmy w stanie wyszukać urządzenia nietypowe i sterowane zdalnie w każdym pomieszczeniu.

Jest wiele sytuacji, w których powinieneś skorzystać z badań antypodsłuhowych. Informacje wyciekające z firmy, nowy pracownik, nowy zarząd. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo, bo niezależnie od tego, czym się zajmujesz, możesz być narażony na inwigilację, a w dzisiejszych czasach dostęp do podsłuchów może mieć każdy. Pamiętaj tez o CyberBezpieczeństwie w firmie.

Pracujemy na urządzeniach i oprogramowaniu m.in.:

  • UFED firmy Cellebrite (Telefony komórkowe, GPS, tablety)
  • Sweepmaster firmy SPYTECHNOLOGY JJN DIGITAL (Badania Antypodsłuchowe)
  • Garret firmy Garrett Metal Detectors® (Wykrywacze metali)
  • Detektory kamer firmy SURESAFE TECHNOLOGY INC (Wykrywanie transmisji z kamer)

Wykrywanie Podsłuchów w Telefonie i Komputerze

Wykrywanie podsłuchu w komórce wymaga przeprowadzenia ekstrakcji logicznej lub fizycznej całej zawartości pamięci telefonu. Posiadając te informacje, możemy przystąpić do wykonania czynności związanych z wykrywaniem podsłuchu w telefonie. Procedura ta polega na badaniu porównawczym wszystkich zainstalowanych aplikacji w smartfonie. System sprawdza również informacje na temat dostępu do elementów systemu (Uprawnienia). W przypadku wykryciu uprawnień typu mikrofon, kamera, SMS, itd. zostaniemy automatycznie poinformowani. Wykrywanie podsłuchu w komórce opracowane przez Cellebrite jest wysoce skuteczną metodą stosowaną na całym świecie.

Biorąc pod uwagę fakt, iż za pomocą telefonów komórkowych prowadzimy często ważne rozmowy służbowe czy piszemy SMS-y, to niebezpieczeństwo podsłuchania ich przez osoby niepowołane staje się bardzo prawdopodobne. Zainstalowanie w telefonie aplikacji szpiegującej (spyphone) pozwalającej na zdalny podsłuch, jak i śledzenie aktywności naszego smartfona jest wyjątkowo proste i dlatego niebezpieczne.
InfoDetect oferuje profesjonalne wykrywanie podsłuchu w telefonach komórkowych z systemem operacyjnym ANDROID oraz iOS (SAMSUNG ,HUAWEI, HTC, SONY, LG, iPhone, XIAOMI).


Badanie Antypodsłuchowe Pojazdów

Wykrywanie podsłuchów to też wykrywanie lokalizatorów GPS w samochodzie z wykorzystaniem mierników typu ACECO, RAKSA jest z góry skazane na porażkę. Te urządzenia posiadają zbyt małą czułość dB. Używanie tego typu urządzeń do wykrywania lokalizatorów GPS i podsłuchu GSM w samochodzie i innych pojazdach jest już samym w sobie dowodem na kompletną nieznajomość tematu. Wykrywanie podsłuchu oraz lokalizatorów GPS powinno odbywać się w miejscu o niskim poziomie innych szumów (zamknięty garaż, tereny leśne, daleko od BTS, WiFi, itp.), co w znacznym stopniu ułatwi prawidłowe pomiary sprawdzające.

Wykrywanie GPS jest podzielone na trzy etapy. Pierwszy etap to wymuszenie odłączenia (wymuszenie braku zasięgu, zerwanie połączenia). W przypadku pominięcia wymuszenia emisji ujawniającej badania z użyciem skanerów częstotliwości są bezpodstawne. Podstawowym błędem tzw. konkurencji w trakcie wykrywanie GPS w samochodzie jest założenie, że lokalizator GPS pracuje w momencie wykonywania badania antypodsłuchowego. Wykrywanie GPS wykonywane w naszej Agencji InfoDetect zapewnia 100% skuteczności w przypadku zastosowania profesjonalnego badania antypodsłuchowego. Drugi etap to przechwycenie sygnału zgłoszeniowego lokalizatora GPS trwającego ok. 1-2 sekundy.

Jeżeli zostanie wykryty lokaliztor GPS lub moduł podsłuchowy GSM, to możemy na życzenie klienta wykonać ekspertyzę urządzenia. Ekspertyza pozwoli na analizę karty SIM oraz modułu pamięci (np. bufora danych) i wyeksportowanie ważnych danych na temat logowań systemu, właściciela karty SIM, itp. Jeżeli sam jesteś zainteresowany monitoringiem pojazdów to zapraszamy do skorzystania z naszej usługi. Więcej na: Monitoring Pojazdów

Wybierz Dobrych Specjalistów
Niektóre Firmy używają niewłaściwych urządzeń, które nie mogą zagwarantować skuteczności.

logo4

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność. Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną, Prywatnych Detektywów oraz informatyków z zakresu CyberBezpieczeństwa.

InfoDetect Detektyw Lublin, Ekspertyzy, Cyberbezpieczeństwo

ul. Pana Balcera 6/9
Lublin, Lubelskie 20-631
Telefon: 733-075-325
Drugi telefon: +48817560221
Email: bok@infodetect.pl

Kontakt dla:
Detektyw Lublin
Detektyw Katowice
Detektyw Rzeszów
Tel: 733-075-325

InfoDetect Agencja Detektywistyczna & Detektyw przyjmują w Lublin, Warszawa, Katowice, Rzeszów, Kraków, Radom