Pomożemy Ci

DEPARTAMENTY

ODZYSKIWANIE DANYCH


Wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do zlecenia pozwalają na odzyskiwanie wielu danych zapisanych w pamięci urządzeń elektronicznych – komputerów, laptopów, starszych wersji telefonów, nowoczesnych smartfonów i nośników pamięci. Dzięki zaawansowanemu sprzętowi odzyskujemy wszelkie możliwe dane z telefonów komórkowych m.in.: wiadomości SMS/MMS, listę kontaktów, nagrania głosowe, lokalizacje GPS, zdjęcia, pliki wideo, dane z większości popularnych portali społecznościowych i komunikatorów. Ponad 7 lat doświadczenia w branży informatyki śledczej i odzyskiwania danych dają możliwość wykonywania zleceń szybko i skutecznie. Świadczymy usługi dla osób prywatnych, firm oraz instytucji.


ZOBACZ OFERTĘ

EKSPERTYZY SĄDOWE


Profesjonalne opiniowanie i ekspertyzy z zakresu szeroko pojętej informatyki śledczej obejmują analizy sprzętu komputerowego, oprogramowania, telefonów oraz innych urządzeń elektronicznych pod kątem znalezienia i pozyskiwania dowodów cyfrowych. Przeprowadzone przez nasz zespół badania również obejmują odzyskiwanie i analizę informacji zawartych na różnego rodzaju nośnikach pamięci, takich jak dyski SSD, dyski twarde, pamięci flash (urządzenia typu pendrive, karty SD itp).
Każda ekspertyza kończy się wydaniem pisemnej opinii. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, które poprzedzone jest wyceną prac koniecznych do udzielenia odpowiedzi na pytania zlecającego tak, aby sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów.


ZOBACZ OFERTĘ
logo4

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność. Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną, Prywatnych Detektywów oraz informatyków z zakresu CyberBezpieczeństwa.

InfoDetect Detektyw Lublin, Ekspertyzy, Cyberbezpieczeństwo

ul. Pana Balcera 6/9
Lublin, Lubelskie 20-631
Telefon: 733-075-325
Drugi telefon: +48817560221
Email: bok@infodetect.pl

Kontakt dla:
Detektyw Lublin
Detektyw Katowice
Detektyw Rzeszów
Tel: 733-075-325

InfoDetect Agencja Detektywistyczna & Detektyw przyjmują w Lublin, Warszawa, Katowice, Rzeszów, Kraków, Radom