Poznaj Nas

O NAS


O Nas

Agencja InfoDetect

Nasz zespół składa się z doświadczonych biegłych sądowych i skutecznych licencjonowanych detektywów specjalizujących się w obserwacjach, wywiadach środowiskowych oraz poszukiwaniach osób i mienia, a także najlepszych techników posiadających szeroką wiedzę z zakresu badań antypodsłuchowych i informatyki śledczej.


InfoDetect to profesjonalna agencja detektywistyczna i konsultingowa. Jesteśmy nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi detektywistyczne i specjalistyczne na terenie całego kraju. Nasz zespół składa się z doświadczonych biegłych sądowych i licencjonowanych detektywów. Zatrudniamy techników i detektywów specjalizujących się w obserwacjach, wywiadach środowiskowych oraz poszukiwaniach osób i mienia oraz najlepszych techników posiadających szeroką wiedzę z zakresu badań antypodsłuchowych i informatyki śledczej. Współpraca z renomowanymi kancelariami prawnymi umożliwia nam zaoferowanie Państwu kompleksowej opieki.

Indywidualne podejście, dyskrecja, rzetelność i skuteczność pomogły nam zdobyć zaufanie klientów. A wieloletnie doświadczenie, wyselekcjonowane kontakty, profesjonalny i nowoczesny sprzęt oraz oprogramowanie są gwarancją sukcesu we wszystkich, nawet najtrudniejszych sprawach.

Specjalizujemy się w realizacji zleceń dla klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych. Złożone, wymagające zaangażowania sprawy z zakresu informatyki śledczej, procesów rozwodowych, ustaleń majątkowych i personalnych, czy wykrywania podsłuchów to dla nas codzienność. Nasi pracownicy zajmują się również doradztwem w zakresie inwigilacji i kontr-inwigilacji.

Działamy zgodnie z obowiązującym prawem w oparciu o niezbędne licencje.

Nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje, by kolejne zlecenia realizować wykorzystując najnowsze dostępne technologie i najlepsze możliwe rozwiązania.

logo4

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność. Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną, Prywatnych Detektywów oraz informatyków z zakresu CyberBezpieczeństwa.

InfoDetect Detektyw Lublin, Ekspertyzy, Cyberbezpieczeństwo

ul. Pana Balcera 6/9
Lublin, Lubelskie 20-631
Telefon: 733-075-325
Drugi telefon: +48817560221
Email: bok@infodetect.pl

Kontakt dla:
Detektyw Lublin
Detektyw Katowice
Detektyw Rzeszów
Tel: 733-075-325

InfoDetect Agencja Detektywistyczna & Detektyw przyjmują w Lublin, Warszawa, Katowice, Rzeszów, Kraków, Radom