Jak sprawdzić czy ona była w domu – Zdrada Męża

1 kwietnia, 2019
zdrada_partnera_smartfon.jpg

Podstawą szczęśliwego związku jest zaufanie. Niestety masz wrażenie, że ta zasada nie ma już prawie nic wspólnego z relacją między tobą a twoim partnerem. Może dopiero zaczynasz podejrzewać go o zdradę, a może jego dziwne zachowanie – tajemnicze telefony, nienaganny ubiór czy nagłe wyjazdy w delegacje – trwa już od dłuższego czasu.

 

Czasem oznaki niewierności pojawiają się nawet w waszym wspólnym domu. Nieostrożny partner prawie na pewno przyprowadzi kochankę pod twoją nieobecność. Dokładna obserwacja otoczenia to bardzo łatwy sposób na sprawdzenie, czy twoje przeczucia mają pokrycie w rzeczywistości. Bądź czujna, zwłaszcza gdy:

1. W powietrzu unosi się zapach perfum. Nieznany aromat jest szczególnie podejrzany, gdy twój partner gorliwie wietrzy sypialnię albo w nadmiarze używa odświeżaczy powietrza. Nie miałby przecież powodu ukrywać nowego zapachu perfum swojej mamy.

 

2. Znalazłaś kobiecy włos. Jego kolor lub długość w żaden sposób nie wskazuje na ciebie ani na nikogo z rodziny. Nawet jeden włos może świadczyć o zdradzie, jednak znajdowanie ich regularnie jest szczególnie niepokojące.

 

3 Ktoś użył twoich kosmetyków. Twój partner nawet nie dotyka twojego żelu pod prysznic, nie mówiąc o innych kosmetykach. Nic ci też nie wiadomo o niezapowiedzianej wizycie jego siostry. Zawartość opakowań zaczyna jednak znikać szybciej niż zazwyczaj. Być może kosmetyki stały się po prostu mniej wydajne. Niestety istnieje też możliwość, że nie jesteś jedyną osobą, która z nich korzysta.

 

4. Na szklance lub kieliszku zauważyłaś ślady szminki. Podobnie jak w przypadku perfum, sytuacja jest poważniejsza, gdy partner nagle zaczął zmywać naczynia z nadzwyczajną gorliwością.

Jeśli dostrzegłaś któryś z tych sygnałów lub inną subtelną zmianę w waszym domu, poważna rozmowa z twoim partnerem może być nieunikniona. Pamiętaj, że już mogła nastąpić zdrada małżeńska. Możesz zlecić obserwację dla jednego z naszych detektywów, a przynajmniej umówić się na konsultacje w Lublinie czy Warszawie. Działamy również na terenie całej Polski.

Zadzwoń do Nas – 733-075-325

 

logo4

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność. Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną, Prywatnych Detektywów oraz informatyków z zakresu CyberBezpieczeństwa.

InfoDetect Detektyw Lublin, Ekspertyzy, Cyberbezpieczeństwo

ul. Pana Balcera 6/9
Lublin, Lubelskie 20-631
Telefon: 733-075-325
Drugi telefon: +48817560221
Email: bok@infodetect.pl

Kontakt dla:
Detektyw Lublin
Detektyw Katowice
Detektyw Rzeszów
Tel: 733-075-325

InfoDetect Agencja Detektywistyczna & Detektyw przyjmują w Lublin, Warszawa, Katowice, Rzeszów, Kraków, Radom