Jak wykryć zdradę?

1 lutego, 2019
jak-wykryc-zdrade.jpg

Jak wykryć zdradę?

Gdy się poznaliście, od razu zaiskrzyło. Nie mogliście oderwać od siebie wzroku. Każdą wolną chwilę spędzaliście razem. Nie widzieliście świata poza sobą. Niestety od jakiegoś czasu nie dogadujecie się tak samo, jak dawniej i spędzacie razem coraz mniej czasu. Mimo że dokładasz wszelkich starań, by rozwiązać Wasze problemy, napotykasz na duży opór.

 

Przeszło Ci przez myśl, że Twój partner może Cię zdradzać? Oto kilka najczęstszych zachowań osób prowadzących podwójne życie:

1. Przesadna dbałość o wygląd
Osoby będące w długoletnich związkach wiedzą o swoich partnerach już wszystko, a przynajmniej zdecydowaną większość. Znają jego zalety, które z biegiem czasu stają się oczywistością i znają wady, które coraz bardziej zaczynają im przeszkadzać. Z reguły obie strony przestają się starać i dbać o siebie, dlatego, gdy Twój partner nagle zaczyna uprawiać sport, przechodzi na dietę, zmienia styl i kupuje nowe ubrania, możesz zacząć podejrzewać, że coś jest nie tak. A gdy do tego dochodzą markowe perfumy lub drogie kosmetyki, możesz być niemalże pewna jego niewierności. Tak można wstępnie wykryć zdradę.

 

2. Blokady na telefon i komputer
Nowy kod blokady telefonu komórkowego i komputera Twojego partnera lub zmienione hasło do konta na portalu społecznościowym – to może być kolejny dowód niewierności. Zapytany o kod dostępu denerwuje się i miota, a później nie rozstaje się ze sprzętem. Z telefonem również nie rozstaje się nigdy, ani w łóżku, ani w łazience. Tak wygląda typowe zachowanie zdradzającego. Czasami możesz użyć oprogramowania monitorującego SpyEcler, aby uzyskać ciekawe informacje o partnerze.

 

3. Ochłodzenie stosunków, a może nagły wzrost libido
W tym przypadku nie da się jasno określić, które z zachowań Twojego partnera będzie oznaką zdrady. Jednak pewne jest, że nastąpi jego drastyczna zmiana. Jeśli do tej pory nie mogliście się sobą nacieszyć, oznaką zdrady będzie gwałtowne ochłodzenie stosunków, natomiast jeżeli do zbliżeń nie dochodziło zbyt często, a Twój partner nagle obdarzy Cię zdecydowanie większą czułością – może okazać się, że chce w ten sposób zagłuszyć towarzyszące mu wyrzuty sumienia.

 

4. Wspomina nowe osoby
Od zawsze rozmawialiście o tym, co działo się w pracy, ale od jakiegoś czasu Twój partner nadzwyczaj często wtrąca imię zupełnie nowej osoby. Wcześniej nie wspominał o przyjęciu nowego pracownika, na ostatniej imprezie firmowej też nie widziałaś nowych twarzy, a z codziennej relacji dowiadujesz się, że ta dwójka spędza ze sobą mnóstwo czasu w pracy.

 

5. Częste niespodziewane wydatki
Jeśli widzisz na rachunku bankowym pozycje, których nie mieliście w planach i z których Twój partner niezręcznie się tłumaczy, możesz zacząć podejrzewać go o zdradę, bo przecież pamiętałabyś wspólne wyjście do kina, na romantyczną kolację, czy wyjazd do spa. Obserwuj go jak Detektyw.

 

6. Niespodziewane prezenty
Zwykle Twój mężczyzna rozsądnie gospodarował finansami. Na palcach jednej ręki mogłabyś zliczyć sytuacje, w których bez okazji dostałaś od niego jakiś upominek, ale ostatnio coraz częściej sprawia Ci takie niespodzianki. Zastanów się, czy te prezenty nie zagłuszają jego wyrzutów sumienia.

 

7. Pracuję, by żyło wam się lepiej
Częste nadgodziny i wyjazdy służbowe tłumaczy waszym wspólnym dobrem? Propozycję wolnego popołudnia bądź weekendu we dwoje odrzuca, usprawiedliwiając się natłokiem obowiązków? Sprawdź, czy jego nadmierne starania są doceniane przez pracodawcę i nagradzane awansem bądź podwyżką.

 

8. Postawa ciała, gesty, mimika
Wytrawni gracze często wiedzą, jak ukryć podstawowe oznaki zdrady, jednak mało kto perfekcyjnie panuje nad mową ciała. Najlepiej będzie, gdy zapytasz partnera wprost o swoje podejrzenia. Jeśli wpadnie w szał lub przybierze postawę defensywną, czy też podczas rozmowy będzie zajmował się czymś innym, świadczyć to będzie o braku szczerości z jego strony i może doprowadzić do wykrycia zdrady.

 

Zaufaj swojemu doświadczeniu. Opisane symptomy to tylko kilka wybranych przykładów zachowań, mogących wykryć zdradę Jednak to Ty znasz swojego partnera i nikt lepiej od Ciebie nie oceni zmian w jego zachowaniu. Zawsze możesz powierzyć zadanie odkrycia zdrady dla Detektywa.

 

Masz duże podejrzenia co do partnera?
Zawsze możesz umówić się na bezpłatną konsultacje 
Zadzwoń do Nas – 733-075-325

logo4

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność. Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną, Prywatnych Detektywów oraz informatyków z zakresu CyberBezpieczeństwa.

InfoDetect Detektyw Lublin, Ekspertyzy, Cyberbezpieczeństwo

ul. Pana Balcera 6/9
Lublin, Lubelskie 20-631
Telefon: 733-075-325
Drugi telefon: +48817560221
Email: bok@infodetect.pl

Kontakt dla:
Detektyw Lublin
Detektyw Katowice
Detektyw Rzeszów
Tel: 733-075-325

InfoDetect Agencja Detektywistyczna & Detektyw przyjmują w Lublin, Warszawa, Katowice, Rzeszów, Kraków, Radom