Odzyskiwanie danych – Odzyskanie danych z telefonu

9 kwietnia, 2018
odzyskanie_danych_sms_telefon.jpg

Odzyskiwanie Danych z telefonu

Odzyskiwanie danych  to zadanie dla ekspertów z zakresu informatyki śledczej oraz cyber-detektywów, którzy wyszukują informacji przydatnych dla klienta. Telefon nie włacza się, ekran jest uszkodzony, a w jego pamięci zapisane są ważne SMS-y, numery telefonów czy pliki i zdjęcia z ważnego spotkania. A może ktoś specjalnie usunął dane? Czy możemy odzyskać te dane? Co możemy zrobić, gdy przydarzy się nam taka sytuacja?

Uwaga! Jeżeli zdarzyła Ci się taka sytuacja, to nie korzystaj z tego telefonu. Każde działanie na telefonie, wysłanie SMS-a czy zrobienie zdjęcia oddala Cię od możliwości pozytywnego odzyskania danych. Jeżeli urządzenie jest uszkodzone, to jednak należy pamiętać, że sukces zależy od stopnia uszkodzenia sprzętu. Odradzamy samodzielne próby jego naprawy i odzyskiwania danych, ponieważ możemy całkowicie go zepsuć lub uszkodzić strukturę danych.

Większość osób chciałaby odzyskać usunięte pliki z Androida czy iPhone po nieprzewidzianej lub celowej awarii systemu. Być może też szukasz sposobu na przywrócenie listy kontaktów lub wiadomości SMS. Istnieje też oczywiście wiele innych ponurych scenariuszy, w których użytkownicy mogą stracić dane przechowywane na smartphone’ach i tabletach Android. Problemy mogą pojawić się w wyniku nieodpowiedniej obsługi urządzenia Android, niepoprawnego usunięcia karty SD, uszkodzenia pamięci wewnętrznej, itp. Jak zatem odzyskać usunięte pliki z Androida czy Iphone’a, takie jak zdjęcia, filmy, wiadomości tekstowe i listy kontaktów z telefonu?

Jest wiele dostępnych aplikacji na rynku, ale jednak 99 procent z nich nie daje gwarancji odzyskania 100% danych. W związku z tym najlepiej takie urządzenie przekazać ekspertom od odzyskiwania danych. Nasza firma InfoDetect w Lublinie pracuje na światowej klasy urządzeniach, jak na przykład UFED, który stosowany jest przez wiele laboratoriów na całym świecie do odzyskiwania danych. Dodatkowo masz pewność, że technik z laboratorium odzyska dane i przekaże ci na profesjonalnym raporcie, który może być później wykorzystany jako dowód w sądzie.

 

Jesteś zdecydowany na Odzyskiwanie danych?
Zawsze możesz umówić się na bezpłatną konsultacje
Zadzwoń do Nas – 733-075-325

Przeczytaj też: Informatyka Śledcza Lublin | Katowice | Rzeszów

logo4

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność. Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną, Prywatnych Detektywów oraz informatyków z zakresu CyberBezpieczeństwa.

InfoDetect Detektyw Lublin, Ekspertyzy, Cyberbezpieczeństwo

ul. Pana Balcera 6/9
Lublin, Lubelskie 20-631
Telefon: 733-075-325
Drugi telefon: +48817560221
Email: bok@infodetect.pl

Kontakt dla:
Detektyw Lublin
Detektyw Katowice
Detektyw Rzeszów
Tel: 733-075-325

InfoDetect Agencja Detektywistyczna & Detektyw przyjmują w Lublin, Warszawa, Katowice, Rzeszów, Kraków, Radom