Jak odzyskać dane z telefonu? – SMS-y, historia połączeń i inne

Kwiecień 9, 2018
odzyskanie_danych_sms_telefon.jpg

Odzyskanie danych to zadanie dla ekspertów z zakresu informatyki śledczej oraz cyber-detektywów, którzy wyszukują informacji przydatnych dla klienta. Telefon nie włacza się, ekran jest uszkodzony, a w jego pamięci zapisane są ważne SMS-y, numery telefonów czy pliki i zdjęcia z ważnego spotkania. A może ktoś specjalnie usunął dane? Czy możemy odzyskać te dane? Co możemy zrobić, gdy przydarzy się nam taka sytuacja?

 

Uwaga! Jeżeli zdarzyła Ci się taka sytuacja, to nie korzystaj z tego telefonu. Każde działanie na telefonie, wysłanie SMS-a czy zrobienie zdjęcia oddala Cię od możliwości pozytywnego odzyskania danych. Jeżeli urządzenie jest uszkodzone, to jednak należy pamiętać, że sukces zależy od stopnia uszkodzenia sprzętu. Odradzamy samodzielne próby jego naprawy i odzyskiwania danych, ponieważ możemy całkowicie go zepsuć lub uszkodzić strukturę danych.

 

Większość osób chciałaby odzyskać usunięte pliki z Androida czy iPhone po nieprzewidzianej lub celowej awarii systemu. Być może też szukasz sposobu na przywrócenie listy kontaktów lub wiadomości SMS. Istnieje też oczywiście wiele innych ponurych scenariuszy, w których użytkownicy mogą stracić dane przechowywane na smartphone’ach i tabletach Android. Problemy mogą pojawić się w wyniku nieodpowiedniej obsługi urządzenia Android, niepoprawnego usunięcia karty SD, uszkodzenia pamięci wewnętrznej, itp. Jak zatem odzyskać usunięte pliki z Androida czy Iphone’a, takie jak zdjęcia, filmy, wiadomości tekstowe i listy kontaktów z telefonu?
Jest wiele dostępnych aplikacji na rynku, ale jednak 99 procent z nich nie daje gwarancji odzyskania 100% danych. W związku z tym najlepiej takie urządzenie przekazać ekspertom od odzyskiwania danych. Nasza firma InfoDetect pracuje na światowej klasy urządzeniach, jak na przykład UFED, który stosowany jest przez wiele laboratoriów na całym świecie. Dodatkowo masz pewność, że technik z laboratorium odzyska dane i przekaże ci na profesjonalnym raporcie, który może być później wykorzystany jako dowód w sądzie.

 

Masz duże podejrzenia co do partnera?
Zawsze możesz umówić się na bezpłatną konsultacje 
Zadzwoń do Nas – 733-075-325

logo4

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność. Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną.

InfoDetect - Agencja Detektywistyczna & Informatyka Śledcza

ul. Pana Balcera 6/9
Lublin, Lubelskie 20-631
Telefon: 733-075-325
Drugi telefon: +48817560221
Fax: +48817560221
Email: bok@infodetect.pl

InfoDetect Agencja Detektywistyczna & Prywatny Detektyw Lublin, Warszawa, Katowice, Rzeszów, Kraków, Radom