Nasze usługi

WYWIAD ŚRODOWISKOWY


Nasze usługi

WYWIAD ŚRODOWISKOWYWywiad środowiskowy to dla prywatnego Detektywa jeden ze skuteczniejszych i bardziej wiarygodnych sposobów zdobywania informacji. Materiały zebrane podczas wywiadu stanowią rzeczowe i przekonujące dowody.

Wywiad środowiskowy, do czego można go wykorzystać

Podstawowym błędem wielu ludzi jest utożsamianie wywiadów środowiskowych prowadzonych przez pracowników socjalnych z wywiadem zorganizowanym przez prywatnego Detektywa. Doświadczeni Detektywi dzięki dyskretnie przeprowadzonym czynnościom są w stanie zebrać wiele pomocnych informacji, dotyczących między innym:

  • miejsca zamieszkania,
  • wykonywanego zawodu,
  • stanu zdrowia,
  • trybu życia,
  • statusu społeczno-ekonomicznego,
  • relacji damsko-męskich,
  • nałogów i uzależnień,
  • kontaktów biznesowych oraz prywatnych.

Jest wiele sytuacji, w których dowody zebrane w trakcie wywiadu środowiskowego mogą stać się dla Ciebie przydatne. Materiały pozyskane podczas wywiadu środowiskowego pozwolą Ci na weryfikację kwalifikacji opisanych w CV przez Twojego przyszłego pracownika lub sprawdzenie wierności Twojego partnera, a także namierzenie stalkera. Również w przypadku porwań, zaginięć czy oszustw wywiad środowiskowy jest sposobem, dzięki któremu Detektywi potrafią odtworzyć wiele istotnych informacji. Zdobyta przez nas wiedza pomoże ochronić Twoje dzieci i bliskich przed zewnętrznymi zagrożeniami takimi jak: uzależnienia, nieodpowiednie towarzystwo, a nawet pedofilia. Jako doświadczeni Detektywi prowadzimy czynności w sposób dyskretny i efektywny.

Zobacz też: Obserwacja osób i mienia


logo4

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność. Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną, Prywatnych Detektywów oraz informatyków z zakresu CyberBezpieczeństwa.

InfoDetect Detektyw Lublin, Ekspertyzy, Cyberbezpieczeństwo

ul. Pana Balcera 6/9
Lublin, Lubelskie 20-631
Telefon: 733-075-325
Drugi telefon: +48817560221
Email: bok@infodetect.pl

Kontakt dla:
Detektyw Lublin
Detektyw Katowice
Detektyw Rzeszów
Tel: 733-075-325

InfoDetect Agencja Detektywistyczna & Detektyw przyjmują w Lublin, Warszawa, Katowice, Rzeszów, Kraków, Radom