Nasze usługi

POSZUKIWANIE OSÓB I MIENIA


Nasze usługi

POSZUKIWANIE OSÓB I MIENIAPoszukiwanie osób i mienia to jeden z trudniejszych i bardziej żmudnych procesów. Odnalezienie zaginionych osób lub skradzionego mienia, takiego jak samochody, maszyny budowlane, drogocenna biżuteria czy sprzęt elektroniczny możliwe jest wyłącznie dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wyselekcjonowanym kontaktom.

Poszukiwanie mienia, co warto wiedzieć

Naszym celem jest ustalenie miejsca przechowywania skradzionych przedmiotów, określenie sprawcy kradzieży lub przywłaszczenia oraz odpowiednie zabezpieczenie aktywów. W przypadku poszukiwań elementem, który ma ogromne znaczenie dla powodzenia sprawy, jest czas. Dlatego, wykonując czynności związane z poszukiwaniem mienia, poza wieloletnim doświadczeniem, ważny jest profesjonalny sprzęt oraz wybór metody odpowiadającej zaistniałej sytuacji.

Pomożemy Ci w poszukiwaniach:

  • mienia skradzionego,
  • mienia należącego do dłużników: osób fizycznych i podmiotów gospodarczych,
  • mienia ukrytego przed zajęciem.

Poszukiwanie osób, co warto wiedzieć

Zaginięcie bliskich to z pewnością najgorsze doświadczenie, które może Cię spotkać. Spokojne życie zamienia się w koszmarny wyścig z czasem i emocjami. Jednak sprawy związane z poszukiwaniem osób dotyczą nie tylko porwań, zaginięć czy ucieczek z domu. W wielu przypadkach dłużnicy celowo ukrywają się przed wierzycielami, chcąc uniknąć spłaty zobowiązań.

Zadaniem naszych Detektywów jest:

  • ustalenie okoliczności i przyczyn zaginięcia,
  • odnalezienie świadków zdarzenia,
  • odnalezienie sprawców porwania,
  • odnalezienie osoby poszukiwanej.

Pomożemy Ci w sprawach takich jak:

  • zaginięcia,
  • poszukiwania krewnych,
  • poszukiwania dłużników.

logo4

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność. Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną, Prywatnych Detektywów oraz informatyków z zakresu CyberBezpieczeństwa.

InfoDetect Detektyw Lublin, Ekspertyzy, Cyberbezpieczeństwo

ul. Pana Balcera 6/9
Lublin, Lubelskie 20-631
Telefon: 733-075-325
Drugi telefon: +48817560221
Email: bok@infodetect.pl

Kontakt dla:
Detektyw Lublin
Detektyw Katowice
Detektyw Rzeszów
Tel: 733-075-325

InfoDetect Agencja Detektywistyczna & Detektyw przyjmują w Lublin, Warszawa, Katowice, Rzeszów, Kraków, Radom