Nasze usługi

OBSERWACJA OSÓB I MIENIA

detektyw lublin

Nasze usługi

OBSERWACJA OSÓB I MIENIA



Obserwacja detektywistyczna to jeden z bardziej popularnych sposobów gromadzenia informacji stosowany zarówno w sprawach prywatnych, jak i biznesowych.

Obserwacja osób i mienia

Ta tradycyjna metoda pracy Detektywa wymaga nie tylko ogromnego skupienia i uwagi, ale także wieloletniego doświadczenia i umiejętności zachowania dyskrecji. Jeśli niepokoisz się, że Twoje dziecko może spotykać się z niewłaściwymi osobami, masz podejrzenia co do wierności Twojego partnera lub lojalności wspólnika czy pracownika, nasi Detektywi, prowadząc rzetelną i dyskretną obserwację detektywistyczną wskazanej osoby, dostarczą Ci informacji dotyczących:

  • aktualnego miejsca przebywania,
  • miejsca pracy,
  • trybu życia,
  • planu dnia,
  • kontaktów towarzyskich,
  • związków damsko-męskich,
  • nałogów i uzależnień.

Bogate doświadczenie, które posiadają Detektywi pracujący w Agencji Detektywistycznej InfoDetect, pozwala na dostosowanie odpowiedniej metody do spraw i oczekiwań, które są nam powierzane. Zawsze możesz też skorzystać z poszukiwania  osób i mienia. 

Obserwacja detektywistyczna to metoda stosowana w wielu przypadkach, ale tylko przeprowadzona rzetelnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa będzie stanowiła wiarygodny dowód na wokandzie sądowej.


  • Czy wiesz, że …
Czy wiesz, że …

Obserwacja osób pozwoli Ci uchronić Twoich bliskich przed wieloma nieprzyjemnymi, a niekiedy nawet niebezpiecznymi sytuacjami.


logo4

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność. Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną, Prywatnych Detektywów oraz informatyków z zakresu CyberBezpieczeństwa.

InfoDetect Detektyw Lublin, Ekspertyzy, Cyberbezpieczeństwo

ul. Pana Balcera 6/9
Lublin, Lubelskie 20-631
Telefon: 733-075-325
Drugi telefon: +48817560221
Email: bok@infodetect.pl

Kontakt dla:
Detektyw Lublin
Detektyw Katowice
Detektyw Rzeszów
Tel: 733-075-325

InfoDetect Agencja Detektywistyczna & Detektyw przyjmują w Lublin, Warszawa, Katowice, Rzeszów, Kraków, Radom