Nasze usługi

Audyty CyberBezpieczeństwa


Nasze usługi

CyberbezpieczeństwoAudyty cyberbezpieczeństwa

Audyty IT i bezpieczeństwa systemów IT służą potwierdzeniu, iż infrastruktura informatyczna spełnia wymogi bezpieczeństwa, a zarazem nie posiada istotnych luk mogących doprowadzić do wycieku danych.

Świadczymy usługi w zakresie:

Audyt bezpieczeństwa konfiguracji sieci, serwerów, zasobów itp

Audyty bezpieczeństwa konfiguracji przeprowadzane są w stosunku do oprogramowania takiego jak systemy operacyjne czy serwery usług. Polegają na sprawdzeniu ustawień danego zasobu pod kątem dobrych praktyk wynikających ze standardów lub zalecanych przez twórców aplikacji lub specjalistów z bezpieczeństwa danych czy bezpieczeństwa informatycznego. Wykonujemy testy penetracyjne sieci każdego typu. Testy mogą być wykonane zarówno z sieci zewnętrznej (Internet, Wi-Fi) jak i wewnętrznej (LAN, VPN). Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawdzić infrastrukturę tak jak gdyby atakujący był obecny w sieci wewnętrznej organizacji, co szczególnie w przypadku systemów Windows otwiera możliwość na wykonanie groźnych ataków.

Testy socjotechniczne i phishing

Wykonujemy ataki socjotechniczne. Cel ataku ustalany jest indywidualnie z klientem i przykładowo może być to wykradanie poświadczeń do firmowych zasobów albo wykradanie ważnych danych osobowych. Innym skutecznym rodzajem ataku socjotechnicznego może być np. uruchomienie fałszywego punktu dostępowego sieci Wifi, tak aby do złudzenia przypominał sieć Wi-Fi firmy czy urządu. W tym przypadku scenariusze mogą być różne.

Ataki sieciowe

Elementem operacji ataku bez wiedzy pracowników mogą być ataki sieciowe i w tym przypadku ich głównym celem jest uzyskanie dostępu do istotnych zasobów firmy czy urzędu. Zazwyczaj jest to element uzyskania danych przy atakach socjotechnicznych, bądź po uzyskaniu dostępu do sieci wewnętrznej i fizycznego podłączenia do infrastruktury organizacji.

Świadczymy także usługi z zakresu odszyfrowywania danych zainfekowanych różnego rodzaju ransomware.

Usługi z Cyberbezpieczeńśtwa:
– Testy penetracyjne
– Testy socjotechniczne
– Audyty bezpieczeństwa infastruktury IT
– Zabezpieczanie materiału dowodowego po włamaniu
– Odszyfrowywania danych zainfekowanych różnego rodzaju ransomware.


logo4

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność. Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną, Prywatnych Detektywów oraz informatyków z zakresu CyberBezpieczeństwa.

InfoDetect Detektyw Lublin, Ekspertyzy, Cyberbezpieczeństwo

ul. Pana Balcera 6/9
Lublin, Lubelskie 20-631
Telefon: 733-075-325
Drugi telefon: +48817560221
Email: bok@infodetect.pl

Kontakt dla:
Detektyw Lublin
Detektyw Katowice
Detektyw Rzeszów
Tel: 733-075-325

InfoDetect Agencja Detektywistyczna & Detektyw przyjmują w Lublin, Warszawa, Katowice, Rzeszów, Kraków, Radom