Nasze usługi

Testy Penetracyjne & Audyty IT


Nasze usługi

Testy Penetracyjne ITTesty bezpieczeństwa IT & Testy Penetracyjne

Jest to jedna z naszych usług z zakresu cyberbezpieczeństwa, posiadamy wieloletnie doświadczenie w testach cyberbezpieczeństwa i dotychczas przeprowadziliśmy już wiele testów penetracyjnych dla różnego rodzaju przedsiębiorstwa wchodzące w skład infrastruktury krytycznej. Wszyscy pentesterzy wykonujący testy bezpieczeństwa posiadają certyfikaty. Nasi testerzy penetracyjni znaleźli wiele słabości i luk w zabezpieczeniach różnych firm.

Realizujemy:

  • Testy bezpieczeństwa sieci lokalnej mogą być wykonywane zarówno zdalnie, przez Internet (VPN) jak i lokalnie w siedzibie organizacji. Różnią się od typowych testów infrastruktury tym, że pentester posiada dostęp taki sam jak intruz, któremu udało się uzyskać dostęp do sieci wewnętrznej. Należy mieć tutaj również na uwadze, że jest to również symulacja wewnętrznego intruza, którym to może być przykładowo nieuczciwy pracownik działający na szkodę przedsiębiorstwa. Takie audyt bezpieczeństwa sieci LAN pozwala na większe spektrum ataków, na które wpływa również wewnętrzna konfiguracja sieci i systemów, jak na przykład ustawienia systemu Windows czy Linux. W takim ataku haker może zdobyć m.in dostęp do monitoringu, systemów produkcyjnych, systemów dostępu itp.
  • Testy penetracyjne Wi-Fi to audyt bezpieczeństwa sieci bezprzewodowych, który polega na próbach przełamania zabezpieczeń i może dotyczyć zarówno prób dostępu do niej jak i możliwości eskalacji po uzyskaniu dostępu, w ten sposób weryfikowana jest przykładowo separacja sieci czy klientów podłączonych do tego samego punktu dostępu. Wykonujemy również inne ataki na klientów sieci bezprzewodowych, które polegają na atakach socjotechnicznych, przykładowo uruchomieniu fałszywego punktu dostępowego i wykonaniu ataki MITM

logo4

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność. Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną, Prywatnych Detektywów oraz informatyków z zakresu CyberBezpieczeństwa.

InfoDetect Detektyw Lublin, Ekspertyzy, Cyberbezpieczeństwo

ul. Pana Balcera 6/9
Lublin, Lubelskie 20-631
Telefon: 733-075-325
Drugi telefon: +48817560221
Email: bok@infodetect.pl

Kontakt dla:
Detektyw Lublin
Detektyw Katowice
Detektyw Rzeszów
Tel: 733-075-325

InfoDetect Agencja Detektywistyczna & Detektyw przyjmują w Lublin, Warszawa, Katowice, Rzeszów, Kraków, Radom